Opinie

Zapraszamy do wysyłania opinii o naszej pracy na adres: .

 • Długo szukałam i wybierałam ekipę remontową. Słysząc jak znajomi narzekają na "fachowców" bałam się, że trafię na partaczy a zależało mi na szybkim i konkretnym remoncie. W końcu po kilku spotkaniach z różnymi ekipami bez wahania zdecydowałam się na chłopaków z CERTUSA:) Już na pierwszym spotkaniu widziałam, że to profesjonaliści duszą i ciałem:) Po ustaleniu zakresu prac i kosztorysu Panowie zabrali się do pracy. Przyznam, że na początku nie wierzyłam w nich... mieliśmy opóźnienie w rozpoczęciu remontu a mnie gonił termin przeprowadzki ale z dnia na dzień remont nabierał rumieńców. Robota paliła się w rękach a na dodatek doradzali mi w wielu sprawach. Chwała im za to!!! Są kreatywni i pomysłowi, którymi notabene zasypują. Czegoś nie wiesz to po prostu zapytaj JACKA lub KAMILA, na pewno znajdą rozwiązanie i ciekawy pomysł:) Remont z nimi nie był traumatycznym przeżyciem lecz przyjemnością:)Tak to Ja mogę się remontować! Dziękuję wam chłopaki:) Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona i mogę z czystym sumieniem polecać Jacka i Kamila :)


  Aneta, osiedle Trzy Żagle
 • Firma realizowała dla mnie dwa mieszkania na podstawie mojego projektu wnętrz.

  Wysoka jakość usług, terminowość bez zarzutu.
  Kreatywne podejście do nietypowych rozwiązań budowlanych. Doskonale poradzą sobie z wymagającym Inwestorem.


  Pozdrawiam i polecam
  Magdalena Brzezińska
 • Dziś skończył się remont mojego mieszkania. Remont, który zaczął się w listopadzie i ciągnął się do dziś. Z początku pracami zajmowała się załóżmy ekipa X. Niestety pod koniec ich prac zaczęły wychodzić pęknięcia ścian, dużo rzeczy zostało wykonanych na szybko a wykończenie wielu elementów było tragiczne. Podziękowałem ekipie x i z duszą na ramieniu szukałem kogoś kto to wszystko naprawi i doprowadzi do dobrego stanu.

  Priorytetowo do naprawienia był sufit w dużym pokoju, który wyglądał jak po zdetonowaniu granatu odłamkowego. Interwencji wymagały też ściany gdzie bardzo widoczne były nierówne szwy przy łączeniu płyt g-k. Oprócz tych dość poważnych usterek trzeba było poprawić łączenie framug z płytami g-k [poprzednia robota to MASAKRA], osadzenie gniazdek w dużym pokoju i kuchni. Trzeba było poprawić łączenia podłogi z framugami i mnóstwo innych rzeczy, których po prostu nie potrafiłem zaakceptować [popękania, nierówności itp]

  Zadzwoniłem do kolegi Kiśla [dzięki!], który raz dwa podał mi telefon do Jacka. Jacek następnego dnia przyjechał do mnie z kolegą Kamilem aby ocenić zakres robót. Okazało się, że jest gorzej niż myślałem. Cały sufit trzeba zrobić od nowa, jedną ze ścian w dużym pokoju też. Umówiliśmy się z chłopakami co do warunków i wio. Pieniądze na niezbędne materiały wydałem za pokwitowaniem i w ciągu dwóch godzin Jacek i Kamil wrócili z wszystkim na miejsce. Zdziwiłem się bo okazało się, że zostało sporo reszty [chłopaki znaleźli taniej]

  Podczas prac Jacek i Kamil mieli sporo roboty. Nikt nie podejrzewał, że poprzednia ekipa nic nie zagruntowała-sufit odpadał po szturchnięciu szpachlą;]. Zrywanie wszystkiego do zera łącznie ze ścianą stało się konieczne. Nie chce nawet ile Jacek i Kamil musieli się narobić przy poprawianiu prac po poprzedniej ekipie. Rzeczy, które wytypowałem do zrobienia są zrobione tak jak obiecali – dokładnie i estetycznie. Oprócz tego znaleźli sporo rzeczy, które też naprawili robiąc mi każdego dnia niespodziankę w stylu poprawienie wywietrzników, regulacja montażu prysznica i wielu innych drobnostek. Nie wiem jak jeszcze wyrazić wdzięczność chłopakom poza szczerym poleceniem ich usług. Od momentu jak zaczęli u mnie prace odpuściło mi całe ciśnienie związane z tym remontem, nic nie musiałem doglądać a wszystko szło jak z bicza.

  Polecam więc wszystkim firmę CERTUS Jacka i Kamila.


  Piotr Połoczański
  tel. 502 765 294
 • Jestem bardzo zadowolony z usług remontowych tej firmy. Znają się na rzeczy są rzetelni i wiarygodni. Panuje wśród nich przyjazna atmosfera, potrafią dobrze doradzić w wyborze materiałów oraz rozwiązaniach technicznych wykonywanych prac. Wszystkie prace zakończyli przed ustalonym terminem. Na pewno będę polecał ich dalej.


  Kontakt:
  tel. (058) 555 77 77